• Letnie wypady i słoneczne eskapady.

  przez  • 10 września 2018 • Wydarzenia

  [nggallery, id=125]

  Letnie miesiące zachęcają do większej aktywności, pogodne dni, pełne słońca, sprzyjają integracyjnym spotkaniom. Czas wakacyjnego relaksu cieszy nie tylko dzieci. Również nasi podopieczni chętnie korzystają z możliwości różnego rodzaju bliższych lub dalszych wojaży. Również ich cieszy zwiedzanie, poznawanie, podziwianie i dobra zabawa w doborowym towarzystwie. Sposobności po temu było kilka.

  27 czerwca gościliśmy w Górnie na VI edycji Dnia Kultury Ludowej pod hasłem: „Hej tam pod lasem…”, organizowany przez tamtejszy DPS. Mieliśmy okazję zrelaksować się podczas występów artystycznych i uczestniczyć  w warsztatach rękodzieła.

  1 sierpnia wybraliśmy się na wycieczkę w Bieszczady, które przejechaliśmy „Bieszczadzką ciuchcią.”

  23 sierpnia uczestniczyliśmy w XIII Podkarpackim Festiwalu Rekreacji i Zabawy w DPS w Iwoniczu. Tam również podziwialiśmy talenty sceniczne występujących zespołów, zwiedziliśmy kompleks ogrodowo-rekreacyjny. Gospodarze zaplanowali także mnóstwo konkursów, gier i zabaw sportowych.

  29 sierpnia bawiliśmy się na „Biesiadzie z Humorem” w DPS w Brzozowie. Tam z kolei mogliśmy osobiście uaktywnić swoje talenty muzyczno-wokalne śpiewając pieśni biesiadne w blasku ogniska. I na tej imprezie nie zabrakło wspaniałych występów młodych tancerzy. Długo pozostawaliśmy pod wrażeniem widowiska zaserwowanego nam przez gospodarzy.

  Gdy nadejdą chłodniejsze dni i pora będzie wbić się w ciepły koc i wełniane skarpetki, wspomnienia pełne ciepła i słońca mogą okazać się bardzo przydatne w oczekiwaniu następnego lata.

  autor