• Świętujemy setne urodziny!

  przez  • 27 września 2023 • Imprezy

  Dnia 26 września 2023r. odbyła się w Naszym Domu niecodzienna uroczystość. Nasza Mieszkanka, pani Maria Lorenc, obchodziła setne urodziny.

  Już od rana przybywali goście z życzeniami dla Jubilatki, ale oficjalne świętowanie rozpoczęło się o godzinie 14.00. Wtedy to nasz kapłan, Ksiądz Piotr Stefański, odprawił uroczystą Mszę Świętą, na którą przybyli liczni goście m.in. Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego – Pan Bogusław Kmieć, Przewodniczący Rady Miejskiej – Pan Marek Pająk, Kierownik USC – Pani Agnieszka Saj, Starosta Powiatowy – Pan Witold Darłak z etatowym Członkiem Zarządu – Panem Andrzejem Bączkowskim oraz oczywiście rodzina Pani Marii. Po mszy były życzenia, wręczanie kwiatów oraz okolicznościowych listów gratulacyjnych, w tym od Premiera Mateusza Morawieckiego. Później rodzina oraz goście udali się na obiad. Było też uroczyste zdmuchnięcie świeczek na torcie podarowanym przez Pana Burmistrza.

  Wszyscy mieszkańcy Naszego Domu również dostali słodki poczęstunek podarowany przez rodzinę Pani Marii, za co serdecznie dziękujemy.

  Naszej Jubilatce jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności oraz Błogosławieństwa Bożego.

  autor