• Mikołajki

  przez  • 15 grudnia 2023 • Imprezy, Wydarzenia

  Dnia 6 grudnia, jak co roku, odwiedził nas od dawna oczekiwany gość – Święty Mikołaj. W tym roku przybył wraz z całym orszakiem pomocników: z aniołem, elfem i diabłem. Dla wszystkich miał przygotowane drobne upominki, ale też uśmiech i dobre słowo. Spotkanie ze Św. Mikołajem to zawsze radosny czas, kiedy każdy może poczuć się znowu dzieckiem i choć na chwilę zapomnieć o problemach.

  Serdecznie dziękujemy Fundacji Biedronka za pomoc w przygotowaniu naszym podopiecznym mikołajkowych prezentów. Fundacja Biedronki sfinansowała produkty potrzebne do przygotowania świątecznych prezentów dla naszych podopiecznych. Dzięki udziałowi w programie „Radosne Święta z Fundacją Biedronki” Święty Mikołaj odwiedził w tym roku 85 osób starszych, które pod choinką znalazły słodycze i kosmetyki.

  Program „Radosne Święta z Fundacją Biedronki” edycja 2023 skierowany jest do placówek sprawujących opiekę nad seniorami. W tym roku zakwalifikowano do niego 387 organizacji, w tym nasza! Otrzymaliśmy produkty, z których samodzielnie mogliśmy przygotować świąteczne prezenty dla osób starszych. W skład paczek weszły: śliwki w czekoladzie, ptasie mleczko, miód, żel pod prysznic, herbata, kawa i ciastka. W całym kraju paczki dostało 32 427 seniorów.

  Nasza placówka już po raz kolejny wzięła udział w programie „Radosne Święta z Fundacją Biedronki”. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

  autor